خبرهای ویژه

» ورزشی » ادعای موندودپورتیوو/ سه پیشنهاد جذاب برای سنگربان بارسلونا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۰

 کد خبر: 402597
 2 بازدید

ادعای موندودپورتیوو/ سه پیشنهاد جذاب برای سنگربان بارسلونا

یاسپر سیله سن، گلر دوم بارسلونا ممکن است فصل بعد به دنبال چالشی جدید باشد….

ادعای موندودپورتیوو/ سه پیشنهاد جذاب برای سنگربان بارسلونا

کد خبر: ۱۵۱۷۸۳۴/۲۹ زمان: ۱۶:۳۰   ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ بازدید: ۴,۲۶۳

ادعای موندودپورتیوو

یاسپر سیله سن، گلر دوم بارسلونا ممکن است فصل بعد به دنبال چالشی جدید باشد.

به گزارش “ورزش سه”، تابستان ۲۰۱۶ بود که با جدایی کلودیو براوو از بارسا، سیله سن جایگزین او شد. گلر اول تیم ملی هلند و باشگاه آژاکس پذیرفت که به عنوان رقیب تراشتگن به بارسا بیاید و در لالیگا نیمکت نشین وی باشد. سیله سن در دو فصل اخیر تنها در کوپا دل ری برای بارسا به میدان رفته و در چند بازی که تراشتگن مصدوم بود نیز در لالیگا فرصت بازی پیدا کرد.

او البته همواره از علاقه اش برای حضور ثابت در بارسا سخن گفته ولی خودش نیز می داند که با وجود تراشتگن، این اتفاق رخ نخواهد داد.

سیله سن که تا ۲۰۲۱ با بارسا قرارداد دارد و رفم فسخ او نیز ۶۰ میلیون یورو است، مورد توجه سه باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته است.

طبق ادعای موندودپورتیوو، ناپولی، لیورپول و اتلتیکو، در تماس با مسئولان بارسا در مورد وضعیت سیله سن سوالاتی مطرح کرده اند و گویا پیشنهادات اولیه آنها نیز به دست باشگاه بارسلونا رسیده است. در این بین ناپولی بیش از همه مصر است و تابستان گذشته نیز تلاش هایی برای جذب سیله سن داشت.

در واقع از آنجا که په په رینا تابستان پیش رو احتمالا راهی میلان خواهد شد، ناپولی به دنبال جذب یک سنگربان مطمئن است و سیله سن، گزینه شماره یک این باشگاه محسوب می شود. 

منبع:ورزش۳


برچسب ها : , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه