خبرهای ویژه

» ورزشی » با زدن ۷ گل به موناکو/ پاری سن ژرمن قهرمان لیگ فرانسه شد(عکس)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۲۵

 کد خبر: 401672
 3 بازدید

با زدن ۷ گل به موناکو/ پاری سن ژرمن قهرمان لیگ فرانسه شد(عکس)

پاری سن ژرمن در شبی که با نتیجه ۷-۱ موناکو را در هم کوبید، قهرمانی اش در رقابت های این فصل لوشامپیونا را قطعی کرد….

با زدن ۷ گل به موناکو/ پاری سن ژرمن قهرمان لیگ فرانسه شد(عکس)

کد خبر: ۱۵۱۷۷۱۴/۳۰ زمان: ۰۱:۲۵   ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ بازدید: ۷,۵۱۳

با زدن ۷ گل به موناکو

پاری سن ژرمن در شبی که با نتیجه ۷-۱ موناکو را در هم کوبید، قهرمانی اش در رقابت های این فصل لوشامپیونا را قطعی کرد.

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان اونای امری که فصل گذشته قهرمانی را به تیم فوق العاده موناکو واگذار کرده بودند، امسال با اقتدار و ۵ هفته پیش از پایان فصل  توانستند قهرمانی شان را مسجل کنند؛ کاری که با یک نمایش درخشان در دیدار امشب برابر نزدیک ترین تعقیب کننده شان صورت گرفت.

در این دیدار پاریسی ها در همان ۳۰ دقیقه ابتدایی ۴ بار دروازه حریف را باز کردند. ابتدا در دقیقه ۱۵، لو سلسو دروازه موناکو را باز کرد و پس از آن ادینسون کاوانی و آنخل دی ماریا، در دقایق ۱۷ و ۲۰، دو بار دیگر برای پاریسی ها گلزنی کردند. لو سلسو در دقیقه ۲۷، گل دوم خودش و گل چهارم تیمش را به ثمر رساند. رونی لوپز در دقیقه ۳۸ یکی از گل های خورده موناکو را جبران کرد تا نیمه اول با نتیجه ۴-۱ به پایان برسد.

این نتیجه تا دقیقه ۵۸ پا بر جا بود تا اینکه دی ماریا بار دیگر موفق به باز کردن دروازه حریف شد. فالکائو در دقیقه ۷۷ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و اختلاف را به ۵ گل افزایش داد و در نهایت در دقایق پایانی، گل یولیان دراکسلر، پیروزی ۷-۱ پاری سن ژرمن را رقم زد.

با این پیروزی پاری سن ژرمن ۸۷ امتیازی شد و موناکو با همان ۷۰ امتیاز، در ۵ هفته پایانی تنها باید به دنبال حفظ عنوان نایب قهرمانی باشد. این در حالی است که لیون و مارسی با ۶۶ امتیاز در تعقیب این تیم هستند.

 

 

 

 

منبع:ورزش۳


برچسب ها : , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه