خبرهای ویژه

» اجتماعی » حوادث چهارشنبه سوری ۵۰ درصد کاهش یافته است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۹:۰۶

 کد خبر: 333805
 8 بازدید

حوادث چهارشنبه سوری ۵۰ درصد کاهش یافته است

معاون شهرداری و معماری شهرداری تهران گفت: حوادث چهارشنبه سوری در سال ۹۰ دو برابر حوادث فعلی بود. …

حوادث چهارشنبه سوری ۵۰ درصد کاهش یافته است

حوادث چهارشنبه سوری 50درصد کاهش یافتبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی حجت معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با حضور در ستاد فرماندهی ۱۲۵ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی بازدیدی که از ستاد فرماندهی آتش نشانی داشتم عملکرد نیروها موجب دلگرمی ما شد و طی بررسی‌هایی که به عمل آمد دیدیم که از زمانی که با آتش نشانی تماس گرفته می‌شود تا زمانی که حرکت کنند ۱۰ ثانیه بیشتر زمان نمی‌برد.

وی در ادامه افزود: مردم در جشن چهارشنبه سوری باید از فرزندان خودشان مراقبت کنند و اجازه ندهند آنها دست به کار خطرناک بزنند.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران عنوان کرد: خبر خوب این است که حوادث چهارشنبه سوری در این روزها و شب‌ها در مقایسه با سال ۹۰ ، ۵۰ درصد کاهش یافته و شاهد هستیم که صداهای ناهنجار نیز در این ایام کمتر شده است. امیدواریم این روند ادامه دار باشد و حادثه‌ای پیش نیاید.

حجت بیان کرد: آنچه که مورد توجه است ارتقای سطح ایمنی ساختمان‌ها و بناهای شهری است و به همین منظور تیرچه‌ها که برای ساختن ساختمان در محل ساخته می‌شد، حالا در جای دیگر تولید و به محل ساخت و ساز منتقل می شود.

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگاران


برچسب ها : ,
دسته بندی : اجتماعی
ارسال دیدگاه