خبرهای ویژه

» ورزشی » سانتوس: پرتغال در بین مدعیان جام جهانی نیست

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۸:۳۲

 کد خبر: 402342
 2 بازدید

سانتوس: پرتغال در بین مدعیان جام جهانی نیست

فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال معتقد است که تیمش در بین ۵ مدعی قهرمانی جام نیست….

سانتوس: پرتغال در بین مدعیان جام جهانی نیست

کد خبر: ۱۵۱۷۷۹۵/۳۱ زمان: ۱۳:۳۲   ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ بازدید: ۲۳۱

فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال معتقد است که تیمش در بین ۵ مدعی قهرمانی جام نیست.

به گزارش “ورزش سه”، پرتغال که قهرمان یورو ۲۰۱۶ است، در جام جهانی با اسپانیا، ایران و مراکش هم گروه است. با وجود موفقیت‌های اخیر، سانتوس تیمش را مدعی قهرمانی نمی‌داند.

 

 

 

 

او گفت:” به نظرم برزیل، آلمان، اسپانیا، آرژانتین و فرانسه مدعی قهرمانی هستند.  این را با توجه به قدرت و کیفیت این تیم‌ها در پست‌های مختلف می‌گویم، به علاوه تجربه آنها در مسابقات بزرگ و موفقیت‌هایشان.  ما می‌دانیم که مدعی قهرمانی نیستیم و این را قبول می‌کنیم ولی این بدین معنا نیست که انگیزه کافی برای رسیدن به قهرمانی و پیروزی نداشته باشیم. تیم ما بسیار قدرتمند است و از سوی دیگر تیم فروتنی داریم؛ ولی از کیفیتمان مطلع هستیم. اینطور فکر نمی‌کنیم که از دیگر تیم‌ها بهتر هستیم ولی ایمان داریم که کیفیت بالایی داریم و می‌دانیم رقیب سرسختی برای دیگر تیم‌‌ها خواهیم بود.”

 

پرتغال در گروه B رقابت‌ها با اسپانیا، مراکش و ایران هم گروه است و سانتوس با وجود اینکه می‌گوید تیمش به هر ۱۱ بازیکن متکی است ولی ستاره اصلی تیم رونالدو خواهد بود. او گفت:” کریستیانو بازیکن خیلی مهمی برای ما خواهد بود. او در منچستریونایتد و رئال مادرید این را ثابت کرده و آنها بهترین تیم‌های جهان هستند. مشخصا او بهترین بازیکن جهان است و حضورش بسیار مهم است و در استراتژی تیم تاثیر بسیاری دارد؛ ولی همه می‌دانند که برای کسب پیروزی ما به تمام بازیکنان نیاز داریم. او تعهدش را به تیم نشان داده، روحیه و از خودگذشتگی اش را و هم تیمی‌هایش با دیدن او با انگیزه تر می‌شوند.”

منبع:ورزش۳


برچسب ها : , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه